YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI...
18.01.2015 tarihinde,
Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul'da göreve gelen yeni Yönetim Kurulu görev bölümü yaptı.


19.01.2015 günü dernek bürosunda toplanan Yönetim Kurulu, ilk toplantısında görev bölümü yaptı.
Yönetim kurulunun kendi arasında yaptığı seçim sonucunda başkanlığa Müjdat Yersen getirilirken, Şaban Ertürk 2. başkan oldu. Yahya Selçuk sayman, Ali Sacit Öztürk sekreter ve Oktay Akın da üye olarak yeni yönetim kurulunda yerlerini aldı.

6. DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN

 

            

 

         Müjdat YERSEN        

1964 Çanakkale Erenköy doğumlu.
Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Elektrik  Bölümü 1981 yılı mezunu. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Elektrik Teknisyeni olarak Çalışmaktadır. 2-3. Dönem Yönetim Kurulu'nda Başkan olarak görev aldı.  

BAŞKAN YARDIMCISI

 

 

         Şaban ERTÜRK          

1963 Çanakkale Çan  doğumlu.
Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü 1981 yılı mezunu. Çanakkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik -Elektronik alan şefi olarak görev yapmaktadır. 3.Dönem Yönetim Kurulu'nda Üye olarak görev aldı.

SAYMAN

   

          Yahya SELÇUK         

1963 Çanakkale doğumlu. Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü 1981 yılı mezunu. DSİ Çanakkale 252 Şube Müdürlüğünden emekli.

4.Dönem Denetleme Kurulu'nda Üye olarak görev aldı.

SEKRETER

 

 

        Ali Sacit ÖZTÜRK        


1957 Çanakkale Ezine doğumlu. Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Tesviye Bölümü'nde başlayıp, Bursa Tophane Teknik Lisesi Makine Bölümü'nden 1975 yılında mezun oldu. Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcılığı görevinde bulunurken 2008 yılında emekli oldu.

ÜYE

 

 

             Oktay AKIN             

1960 yılında Çanakkale Merkez Karacören  Köyünde doğdu. Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Ağaç İşleri Bölümü'nden 1977 yılında mezun oldu. 4 Yıl Sınıf Öğretmenliği yaptıktan sonra, süt ve süt ürünleri alanında kendi işletmesini kurdu. 2011 yılında emekli oldu.