ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNLARI

GECEDE BULUŞTU

 

Her yıl geleneksel hale getirdikleri “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” gecelerinin 12. Sini cumartesi akşamı gerçekleştirdiler.

Kolin Hotel’de yapılan geceye üyelerin yanı sıra, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Yüksel, Dernek üyesi Çanakkale İl Dernekler Müdürü Resul Karakurt ile Samsun Meslek Liseliler Derneği Başkanı Seydahmet Çay katıldı. Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Ahmet Özel, “Bu gecenin isminden anlaşıldığı üzere dernek olarak birlik ve beraberlik ve dayanışmaya çok önem veriyoruz. Bu değerlerimizi yaşatmaya çalışıyoruz. Meslek liseli olarak her sene düzenlediğimiz gecelerimize ilgi gittikçe artıyor. Bu sebeple bu sene Kolin Hotel’de yapmaya karar verdik. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Devamını oku: GECE HABERLERİ 2017

KENT KONSEYİNDE BAŞKAN; ENGİN KANDEMİR

Çanakkale Kent Konseyi seçimli genel kurulu Çanakkale Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde 22 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirildi. Saim Yavuz ve üyemiz Engin Kandemir’in aday olduğu seçimli genel kurulda 3 tur süren seçimin ardından üyemiz Engin Kandemir başkan olarak seçildi.

Devamını oku: ENGİN KANDEMİR

BAŞKAN GÖKHAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

 

Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneğimiz, Esenler Mahallesi’ndeki yeni hizmet binamızda Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı konuk etti.

12 Nisan Çarşamba günü Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve beraberindeki heyet, yapımı tamamlanan dernek binamıza inceleme ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanımız Ahmet Özel ile dernek yönetimi ve kurullarının hazır bulunduğu ziyaret sırasında Özel, dernek binasında yapılan çalışmaları aktardı.

Devamını oku: BAŞKAN GÖKHAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

TEBRİK ZİYARETİ

Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu üyelerimiz, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dernek Başkanımız Ahmet Özel ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Milli Eğitim Zülküf Memiş'in Tarihi Alan Başkanlığı Yardımcılığına atanmasının ardından, Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Osman Özkan'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Teknik Eğitimin ülkedeki durumu hakkında fikirlerini paylaşan heyet, Osman Özkan'ın bu konuya olan hassasiyetini ve önem verdiğini söylemesi üzerine kendisine teşekkür ettiler.

Devamını oku: MİLLİ EĞİTİME ZİYARET

BÜLENT TURAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

 

AK Parti Grup Başkan vekili ve Çanakkale Milletvekili

Referandum öncesi Çanakkale içinde yaptığı ziyaretlere okulumuzu ekleyen Bülent Turan, 14 Nisan Cuma günü okulumuzu ziyaret etti. Okulun son günü olması sebebi ile okunan İstiklal Marşı’na katılarak, öğrencilere eşlik etti.

Dernek Başkanımız Ahmet Özel’in de bulunduğu ziyarette okulumuz ile ilgili bilgiler alan Turan, böylesi tarihi okullara sahip çıkılmalı diyerek, Ak Parti olarak teknik okullara desteklerinin süreceğini belirtti.

Devamını oku: BÜLENT TURAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

HOCAMIZA GEÇMİŞ OLSUN

 


Emekli teknik öğretmen üyemiz Mustafa Sıtkı Tuncer, geçirdiği rahatsızlık sonucu evinde tedavi görüyor.
Dernek Başkanımız Ahmet Özel ve dernek yönetim kurulu üyemiz Hasan Sami Er ile Derneğimiz Danışma Kurulu üyesi Zeki Yener, kendisini evinde ziyaret ettiler.
Bir süre sohbet ettikten geçmiş olsun dileklerini ileten heyet bir an önce sağlığına kavuşmasını beklediklerini umarak Sıtkı hocanın yanından ayrıldılar.